Weboldal címe
Weboldal alcíme
ÁLLÁSOK A WEZZPAGENÉL
IT GYAKORNOK
munkatársakat keresünk

Kik vagyunk?

A Wezzpage ​ egy olyan weblapszerkesztő, amivel programozás nélkül, bárki elkészítheti és menedzselheti saját weblapját. A szolgáltatás “all inclusive”: domain, tárhely, trendi dizájnok, céges e-mail és egy elképesztő szerkesztő felület.

Közvetlen viszonyt ápolunk ügyfeleinkkel. Minden esetben a megfelelő stílusban, érthetően és készséggel válaszoljuk meg kérdéseiket. Célunk, hogy segítsük őket weblapjuk elkészítésében és eljuttassuk őket arra szintre, ahol a weboldaluk nem csak egy kötelező nyűg vállalkozásukban, hanem a bevételi forrásuk elengendhetetlen eleme.

A csapat fiatal, elkötelezett és kiváló szakemberekből áll. Azért dolgozunk, hogy valódi értéket teremtsünk, a munka tele van kihívásokkal. Szeretünk sportolni és ebéd szünetben xbox-on játszani (főleg FIFA).

Feladatok, felelősségek

Számos feladat, amiből kiveheted a részed:

  • Facebook és Google hirdetések kezelése és létrehozása
  • Online marketing és SEO útbaigazítás ügyfeleink számára
  • Beérkező chatek, e-mailek és telefonhívások fogadása
  • Ügyfelek problémáinak megoldása
  • Technikai segítségnyújtás az ügyfelek számára
  • Ügyféligények felmérése, üzleti lehetőségek generálása
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfélmegtartás

Elvárások

  • Probléma megoldó képesség!!! (Nem csak klisé. Ha van interneted csak idő kérdése, de bármit meg kell tudnod oldani :) )
  • Minimum középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol kommunikáció (külföldi munkatapasztalat előny)
  • Haladó számítógépes szoftverismeret (Office, böngészők, levelező programok stb...)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyök

  • Ügyfélszolgálati / értékesítési tapasztalat IT vagy telekommunikációs szektorban
  • Rálátás weblap készítési, üzemeltetési folyamatokra (nem feltétlenül fejlesztői oldalról)
  • Saját weboldal / blog vezetés

Amit ajánlunk

  • FIX fizetés (Bruttó 200.000 Ft)
  • Egy fiatalokból álló, lendületes csapat része lehetsz
  • Igényes, jól felszerelt munkakörnyezetben dolgozhatsz​

Munkaidő

Ügyfélszolgálatunk 8:00 - 17:00 -ig érhető el. Közös megegyezéssel, beosztás alapján heti 20-40 órában, így részmunka időben is vállalható.

Munkavégzés helye

Budapest X. kerület, Fehér út 10.

A jelentkezéshez küldd el önéletrajzodat a hr@wezzpage.hu címre.
​Az e-mail tárgya legyen: Név - Gyakornoki munkatárs.